Opravy a prodej

hudebních nástrojů a příslušenství

Kontakt

Prosaxofon
Tomáš Antonín Mucha

Provozovna
Polní ulice naproti vchodu 818
500 03 Hradec Králové

Telefon: 724 823 338
E-mail: tomas.a.mucha@gmail.com

https://www.facebook.com/www.prosaxofon.cz/

IČO: 88 599 299
Nejsme plátci DPH.
Číslo účtu pro platby v rámci ČR: 251106758/0300
Podnikatel je zapsán v Živnostenském rejstříku od roku 2012.

Jsme specialisty v oblasti prodeje plátků a příslušenství pro dechové nástroje. Naše pestrá nabídka obsahuje sortiment světových značek. Objednávat můžete jak celé balení, tak i jeden kus. Samozřejmostí je odborné poradenství k nabízenému zboží. Pokud si výběrem zboží nebudete jisti, napište nám nebo zavolejte.

Portfolio našich služeb nabízí též servis dechových nástrojů. Provádíme také opravy a seřízení starých nefunčních a poškozených nástrojů.

V našem obchodě rovněž najdete nové hudební nástroje. Zaměřili jsme se na prodej značky Yanagisawa. V nabídce našeho obchodu jsou však i značky Yamaha, Amati a další.

Naši nabídku stále rozšiřujeme a reagujeme tak na Vaše podněty.

Dotazy a poptávky

Představení týmu

Tomáš Antonín Mucha

V e-shopu má na starosti odborné poradenství.

Vystudoval Pardubickou Konzervatoř v oboru Fagot. Následně nastoupil na studium jazzového saxofonu k přednímu pražskému saxofonistovi Martinu Plachému. Hudbě se věnuje již od malička a vždy kolem sebe soustřeďoval hudebníky populárních stylů. Jeho první kapelnickou zkušeností bylo taneční kombo, které založil ve svých 14 letech. Dále se podílel na založení a vedenínyní swingového orchestru Melody brass, tehdy ještě dechovky Olešanka.

STO založil společně se svým dlouholetým spoluhráčem Radkem Škeříkem. V současné době se Tomáš A. Muchavěnuje především práci s orchestrem STO, dále působí jako učitel a vedoucí oboru populární hudby v ZUŠ Střezina a jako výkonný umělec působí v Tuxedo Orchestra, Východočeském Divadle Pardubice a také jako suplující hráč v mnoha tělesech, jako jsou napříkladJazz Police, Stop Time band, JK band a mnoha dalších. Dříve působil mimo jiné také v PIRATE SWING band Jiřího Ševčíka, nChant jazz, Jazz Police.

Jeho záliby jsou rodina, prostorná auta a ve svém volném čase se věnuje rekonstrukci, opravám, výrobě a sbírání hudebních nástrojů.

Katka Muchová

Vystudovala střední ekonomickou školu, a v tomto oboru dále pracuje jako ekonomka a administrátor. V našem e-shopu zastává všechny funkce spojené s provozem, objednáváním zboží, vyřizováním reklamací, správou webových a Facebook prezentací.